«Плануємо внести зміни до програми соцзахисту «Турбота», – Антон Табунщик
Комплексну програму соціального захисту населення «Турбота» затвердили рішенням Миколаївської обласної ради у листопаді 2020 року. Програма передбачає надання допомоги, а також виконання певних заходів щодо соціального захисту вразливих верств населення. Одним з напрямків цієї програми є надання грошової допомоги дітям військових, які були або перебувають у ворожому полоні на оздоровлення. Наразі, згідно цієї програми, діти військовополонених отримують одноразову фінансову допомогу на оздоровлення в розмірі 10 тисяч гривень. Проте перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик розповів, що в планах – внести зміни, згідно яких ця допомога на оздоровлення буде надаватися не одноразовою, а раз на рік.
Відповідне рішення планують розробити до наступного засідання обласної ради. До того ж, вчора під головуванням Антона Табунщика відбулося чергове засідання спеціальної комісії, де розглянули ще 9 заявок дітей військовополонених. Загалом, з початку роботи цієї програми, по 10 тисяч гривень отримали вже 268 дітей.
«Хочу зазначити, що з першого разу допомогу отримують 99% тих, хто звертається. Решту ми можемо відправити на дозбирання документів та погодити на наступному засіданні. Це відносно швидкий процес – все залежить від кількості заявок. Тож, закликаю вас звертатися за допомогою та відправляти свої заявки», – каже Табунщик.
Докладну інформацію про те, як можна це зробити, дізнавайтесь за телефоном 068 440 48 24.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Антон Вікторович