БЛОКУВАННЯ ТРАСИ Н-14 ТРИВАЄ.
Жителі Єланеччини другий день поспіль перекривають рух транспорту на трасі Н-14. Дорогу заблоковано в районі населеного пункту Возсіятське і поблизу Єланця. До них на зустріч вдруге приїхали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутат Миколаївської обласної ради Михайло Талпа і голова Єланецької районної ради Василь Богданцев.
Безстрокова акція розпочалась вранці 11 вересня. Люди вимагають зустрічі із Прем’єр – Міністром України Володимиром Борисовичем Гройсманом. Стоятимуть, кажуть селяни, допоки їх не почують у Києві і не приїдуть безпосередньо на Миколаївщину.
Нагадаємо, з 3 мільйонів, розрахованих на ремонт дороги Н-14 "Миколаїв –Олександрівка – Кропивницький", рішенням урядовців залишено лише 500 тисяч гривень. Тобто, по 100 тисяч гривень на кожну з п’яти ділянок. Ця новина обурила мешканців Водяно-Лориного, Возсіятського, Ольгополя. Адже, дорога у жахливому стані.
Також місцеві жителі незадоволені постійною щебеневою підсипкою, яку здійснюють дорожники. Пил викликає захворювання дихальних шляхів та алергію.
Єланчани налаштовані рішуче – стояти до кінця.
23 січня о 10.30 відбулось засідання постійної комісії з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Антон Вікторович